Poland Polski
PLN

Dostawa

Dostawa

Z przyjemnością informujemy, że oferujemy bezpłatną wysyłkę dla wszystkich zamówień, a my wybieramy najlepszy plan wysyłki w oparciu o adres wysyłki. Proszę poświęcić 1-2 dni na obsługę. Większość zamówień wysyłanych jest w ciągu 48 godzin od daty zamówienia. Jeśli Twoje zamówienie nie może zostać przetworzone z powodu niedokładnych lub niekompletnych informacji o płatności, przetwarzanie zamówienia może zostać opóźnione o 2 dni robocze. Zamówienia z niedostępnymi produktami mogą wymagać dodatkowych 3 dni roboczych na przetworzenie i wysłanie.

Czas dostawy = czas obsługi + czas wysyłki

Wysyłamy do wszystkich części świata, wybieramy najwyższej jakości kuriera zgodnie z adresem dostawy klienta. Dlatego upewnij się, że twój adres wysyłki jest prawidłowy, aby upewnić się, że pakiet może zostać dostarczony z powodzeniem.

Czas obsługi:

Zwykle, po otrzymaniu zamówienia, nasz magazyn otrzyma twoje zamówienie, a twoje zamówienie przejdzie do procesu dystrybucji. Ten proces trwa zwykle 1-2 dni robocze. Pamiętaj, że jeśli zakupiony produkt jest niedostępny, powiadomimy Cię pocztą e-mail, a my wymienimy lub anulujemy zamówienie zgodnie z Twoimi instrukcjami. Zwykle trwa to 1-3 dni robocze (w zależności od tego, kiedy odpowiadasz na nasz e-mail).

Czas wysyłki:

Oferujemy standardową dostawę i standardowa usługa dostawy jest bezpłatna. Naszym celem jest dostarczenie zamówienia w ciągu 5-10 dni roboczych. Zwykle korzystamy z renomowanych międzynarodowych firm kurierskich, takich jak DHL, EMS, HONGKONG POST, Epack i większość lokalnych urzędów pocztowych.

Oferujemy szybką dostawę, ekspresowa dostawa to dodatkowa opłata, w zależności od tego, z jakiego kuriera korzystasz. Szybkość niewiedzy wiąże się z różnymi kosztami. Naszym celem jest dostarczenie zamówienia w ciągu 3-5 dni roboczych.

Zauważ, że zazwyczaj otrzymasz zamówienie wkrótce po złożeniu zamówienia. Jeśli z jakiegokolwiek powodu przesyłka nie dotrze w wyznaczonym terminie, nie otrzymasz przesyłki po 15 dniach roboczych od daty otrzymania wiadomości e-mail z potwierdzeniem dostawy. Prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta na czas. Sprawdzimy stan Twojego zamówienia i powód.

Śledź swoją dostawę
 
Możesz śledzić swoje zamówienie w dowolnym momencie, logując się do sekcji Moje konto na stronie internetowej, wybierając historię zamówień i klikając odpowiednie zamówienie. Kliknij "Śledź zamówienie", które przeniesie Cię na naszą stronę kurierską, na której możesz sprawdzić status swojego zamówienia.
 
Zwykle wyślemy również numer śledzenia i adres śledzenia przesyłki zamówienia do wiadomości e-mail po wydaniu paczki. Postępuj zgodnie z instrukcjami podanymi w e-mailu z potwierdzeniem zamówienia, aby śledzić przesyłkę.

Ponieważ firma kurierska potrzebuje pewnej ilości czasu na aktualizację informacji o systemie, zaleca się śledzenie informacji logistycznych online 48 godzin po otrzymaniu numeru śledzenia. Jeśli nie możesz sprawdzić informacji o paczce w ciągu 5 dni roboczych od otrzymania numeru przesyłki, skontaktuj się z nami w odpowiednim czasie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o dostawie, skontaktuj się z nami. Chętnie Ci pomożemy.