Poland Polski
PLN

FAQ

FAQ

Czy muszę się zarejestrować przed złożeniem zamówienia?
Możesz zarejestrować się, gdy tylko skończysz zakupy lub odwiedzisz gościa. Nasz proces rejestracji jest szybki, bezpłatny i pozwoli zaoszczędzić czas na przyszłe zakupy.

Jak mogę zmienić informacje o moim koncie?
Natychmiast po zalogowaniu się na konto przy użyciu adresu e-mail i hasła zostaniesz przekierowany do przeglądu konta, aby zaktualizować / edytować informacje o koncie.

Jakie metody płatności są akceptowane?
Akceptujemy następujące formy płatności:
Visa, Master, Discover, American Express, Paypal, Western Union, MoneyGram, Webmoney i więcej.

Czy mogę zmodyfikować lub anulować zamówienie?
Ze względu na nasze starania, aby zapewnić, że otrzymasz zamówienie tak szybko i dokładnie, jak to możliwe, możesz więc skontaktować się z naszym działem obsługi klienta, aby poprosić o anulowanie lub modyfikację. Zwykle wszystkie zamówienia nie zostaną zmienione lub anulowane po upływie 48 godzin od złożenia zamówienia.

Skąd mam wiedzieć, jaki rozmiar wybrać?
Przejrzyj pełną tabelę rozmiarów dla mężczyzn, kobiet i dzieci.

Czy rozmiar jest taki sam jak w moim kraju?
Zachęcamy wszystkich naszych klientów do korzystania z naszej tabeli rozmiarów, aby wybrać swoje produkty. Ma to na celu uzyskanie dokładnie takiego rozmiaru, jakiego potrzebujesz. Rozmiar może nie być taki sam, jak standardowy rozmiar kraju. .

Nie mogę znaleźć odpowiedzi na moje pytania, w jaki sposób mogę skontaktować się z obsługą klienta?
Zapoznaj się ze stroną "Skontaktuj się z nami".

Jak mogę śledzić przesyłkę po jej wysłaniu?
Natychmiast po dostarczeniu paczki możesz otrzymać powiadomienie e-mail potwierdzające wysyłkę. Wiadomość e-mail zawiera numer śledzenia przesyłki oraz link do strony przewoźnika. Śledź przesyłkę za pomocą numeru zamówienia i adresu e-mail użytego do zamówienia.

Jakie są twoje zasady dotyczące zwrotów?
Zapoznaj się ze stroną "Powrót".

Czy muszę płacić za przesyłki?
Tak, jesteś odpowiedzialny za otrzymanie zwrotu przedmiotów do odpowiedniego magazynu.
Zalecamy uzyskanie numeru śledzenia podczas zwrotu paczki. Jeśli paczki nie są odprawiane w magazynie i nie masz śledzenia, zwrot nie może zostać przetworzony.

Jak zmienić mój adres wysyłki?
Możesz zmienić adres wysyłki przed wysyłką zamówienia, co oznacza, że ​​status zamówienia w "Moich zamówieniach" powinien być w stanie przetwarzania. Skontaktuj się z nami, aby poprosić o zmianę adresu.

Skąd mam wiedzieć, czy moja płatność została otrzymana?
Po otrzymaniu płatności wyślemy Ci wiadomość e-mail z powiadomieniem, aby poinformować Cię o zamówieniu. Możesz również zalogować się na swoje konto, aby sprawdzić stan zamówienia w dowolnym momencie.