Poland Polski
PLN

Powrót

Powrót

Akceptujemy zwrot lub wymianę Twojego towaru w ciągu 30 dni od daty dostawy. Jeśli chcesz zwrócić towar, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta w ciągu 30 dni od otrzymania towaru. Nasi przedstawiciele obsługi klienta poprowadzą Cię szybciej i szybciej zwrócą towary.

Nasza polityka zwrotów i wymiany jest taka sama, proces jest bardzo prosty.

Krok 1: Zwrot należy zwrócić w ciągu 30 dni od otrzymania. Przede wszystkim musisz skontaktować się z naszym działem obsługi klienta, nasz klient poprowadzi Cię do zwrotu, nasz klient sprawdzi pierwotny adres magazynowy produktu, a następnie poda Ci wyznaczony adres zwrotny do zwrotu.

Krok 2: Zwróć oryginalne opakowanie produktu (jeśli to możliwe). Po powrocie musisz wysłać nam numer śledzenia przesyłki zwrotnej. Przeprowadzimy śledzenie tagów, które pomoże nam szybciej przetworzyć twój zwrot i wymianę. .

Krok 3: Po otrzymaniu zwróconego paczki, sprawdzimy to. Po sprawdzeniu OK, zorganizujemy usługę zwrotu lub wymiany. W tej chwili otrzymasz powiadomienie e-mailem. Sprawdź swój adres e-mail w czasie rzeczywistym.

Ponieważ Twoje zamówienie prawdopodobnie pochodzi z innego magazynu, musisz zwrócić uwagę na następujące informacje dotyczące zwrotów i wymiany.

1. Produkty muszą być zwrócone w ciągu 30 dni.

2. Zwracany towar nie może być noszony, a wszystkie etykiety są dołączone do oryginalnego opakowania.

3. Bielizna i strój kąpielowy nie podlegają zwrotowi.

4. Podane są wszystkie adresy zwrotne, dlatego prosimy o kontakt z naszą obsługą klienta przed zwrotem i wymianą.

Uwaga: Prosimy nie zwracać towarów w taki sam sposób, jak adres nadawcy na opakowaniu. Ponieważ wszystkie towary mają swój oryginalny adres magazynowy, wszystkie produkty muszą zostać zwrócone do pierwotnego magazynu, aby zostały zarejestrowane i przetworzone do zwrotu.

Uwaga: Zwroty i wymiany należy kontaktować się z wyprzedzeniem, w przeciwnym razie zasady zwrotu i wymiany będą wspierać twoje zamówienie.

Powrotna wysyłka

Sposób dostawy zwrotu może zostać wybrany przez klienta, a wszystkie koszty wysyłki zwrotnej zostaną pokryte przez klienta. Pamiętaj, że zapłaciliśmy za koszty wysyłki.

Ile czasu zajmuje zwrot pieniędzy?
Naszym celem jest przetworzenie wszystkich zwrotów w ciągu 14 dni kalendarzowych, a my zaktualizujemy każdy krok natychmiast po przetworzeniu zwrotu. Wyślemy Ci e-mail z potwierdzeniem na czas, a zwrot zostanie zwrócony w oryginalnej metodzie płatności. Jeśli którykolwiek z warunków wymienionych w naszej polityce zwrotu pieniędzy nie zostanie zwrócony, nasi pracownicy działu obsługi klienta skontaktują się z Tobą w celu omówienia dostępnych opcji.

Ta polityka zwrotu i wymiany dotyczy wszystkich zakupów dokonanych za pośrednictwem witryny internetowej ModaSprzedaz oraz wszelkich innych witryn internetowych lub aplikacji ModaSprzedaz. Wszystkie zakupy ModaSprzedaz mogą być zwrócone tylko na wskazany adres hurtowni. Zakupy online dokonywane za pośrednictwem tej witryny są ważne przez 30 dni od daty wysyłki i mogą zostać wykorzystane, zwrócone lub zwrócone. Wszystkie koszty wysyłki, w tym wysyłka standardowa i przesyłka przyspieszona, nie podlegają zwrotowi.